Pro zobrazení webu, otočte zařízení
Váš mejd.

Kreativní marketing. Bez markeťáků!

Ti, co stojí za online stránkou věci!

Každý z nás se pohybuje už nějaký ten pátek na volné noze ve svém oboru. Zkušenosti přenášíme do společného projektu mejd., který je v našich představách "marketingovka bez markeťáků". Šetříme čas a nervy klientům, kteří nechtějí řešit komunikaci mezi grafikem a copywriterem, ale rádi by našli osobitější přístup než u velkých agentur s desítkami souběžně probíhajícími projekty.

Osobní přístup a kontakt se zákazníkem - a jeho projektem - jsou pro nás klíčové. Chceme chápat vaši komunitu, filozofii, postupy a cíle. Nabízíme se vám jako tým nadšených lidí, kteří již nejsou ve svém oboru začátečníky. Chceme se projekty bavit a vidět jejich smysl.

míša.

Inženýr kvality textu.

Jako copík se živím třetím rokem a měla jsem možnost dělat snad vše, co s copywritingem souvisí: blogové a PR články, microcopy, obsah na sociální sítě, textace webů, tvorba obsahových strategií, community managemenet i copywriting v anglickém jazyce.

eliška.

Architekt tahu.

Jsem ta s tužkou v ruce - ať tužkou, co má tuhu, nebo tužkou od grafického tabletu. Ilustrace a krasopis doplňují orientací v prostoru grafického designu a typografie. Baví mě cokoliv multimediálního - animace, video i fotografie, a nebojím se tyto prvky kombinovat.

jiří.

Projektant kódu

Má práce nejde na první dobrou vidět, ale spojuje všechny schopnosti všech lidí kolem mě do jednoho díla - vašeho webu. PHP a JavaScriptu po pěti letech rozumím lépe než jazyku českému.

david.

Ohybač světla

Než jsem vystudoval užitou fotografii, prošel jsem si vše od drobné produktové a reklamní fotografie, přes focení akcí, portrétů až k vysokoprodukčnímu focení. Nesmrdí mi však ani médium videa a strkám nos řemesla všem těm pracovitým lidem na levo ode mě.