Pro zobrazení webu, otočte zařízení
Váš mejd.

Kreativní marketing. Bez markeťáků!

Tvorba webu

Kdyby webař odříkával kódy nahlas, zní to jako zaklínadlo. Nebezpečí zakletí vám nehrozí, ale Jirka snad opravdu umí čarovat. Webové stránky, které stvořil na základě představ klientů, jsou toho důkazem.

Moderní web psaný na míru znamená oproti tuctovým šablonovitým stránkám konkurenční výhodu. Ať už si přejete galerii provedených projektů nebo výběr z několika kurzů a formuláře patřící k řádnému přihlášení. Může jít i o webovou „vizitku“, kterou vyladíme k dokonalosti.

Pracujeme v HTML5, SASS, JS a PHP… ale nic vám to říkat nemusí, od toho jsme tu my. Pro vás je podstatný především přístup do administrace – většinou vám připravíme systém WordPress i s návodem k použití.

Copywriting

Slova dokáží předat informace i emoce. Jsou nástrojem, kterým můžete chytnout za srdce, šokovat nebo ohromit. Co chcete svým čtenářům předat vy? My to za vás vykřičíme do světa.

K příspěvkům na sociální sítě přidáme úderné texty, web vyladíme do posledního slova, blog naplníme obsahem, otextujeme e-maily i PPC kampaně. K vašemu přání přidáme kreativu, čerstvé nápady a zabalíme to do kvality. Ať už potřebujete otextovat příspěvek nebo celou kampaň.

Logotvorba & brand

Udělejte mi logo. To chce kde kdo! I drobní podnikatelé tuší, že v dnešní době je potřeba trochu budovat nějakou tu reklamu. Ještě větší sílu, než samotné logo, má pak kompletní brand: vizuální identita firmy. Takový její podpis nejen skrz logo, ale i použité barvy, fonty, prvky. Třeba láhev od Coca-coly poznáte, i když to na ní zrovna není napsáno.

Umíme loga, umíme i celé brandy. Máme zkušenosti téměř se vším, co si představíte pod pojmem "grafika". Ta online, kde se bavíme o podkladech pro sociální sítě, weby a reklamy. I ta offline, kde řešíme tiskoviny, vizitky, bannery, letáčky... prostě na co si vzpomenete.

Fotografie

Dnes už fotí každý druhý, klidně i na mobil. Tím spíš potřebujete pro své podnikání fotky, které se od ostatních odliší pěkným nápadem a dobře zvládnutým technickým zpracováním. Přece nechcete upadnout do zapomnění v nekonečných zátokách sociálních sítí.

Mít dobré fotografické oko a cit je super pro náladové fotky a momentky. Pro reklamní a produktovou fotografii je ale třeba doplnit i znalosti, které člověk jen tak nevycítí. Naštěstí jsme tady my! Konkrétně David, který fotografii věnoval i pár let studií. Teď trpělivě zachycuje třeba produkty a nemovitosti (krásné fotky bez lidí) nebo akce a reklamní záběry (krásné fotky s lidmi). Škála fotografického portfolia je široká, pomůžete nám ji zase o kus rozšířit i vy?

Videotvorba

Správný kameraman pro dobrý záběr i na skále visí, přes potok skočí... zkrátka provede nejeden podivný fyzický úkon. A nám takové podivnosti nejsou cizí. Ač to možná zní divně, tímhle vám chceme říct, že nás jen tak něco nezastaví před vytvořením ideálního videa.

Pro reklamní videa jsme skutečně viseli na skalách. Otírali jsme z objektivu kapky vody od rozbouřených vln řek. A obdobně jako hospodyňka pro pírko, my přeskakovali plot pro hezký pohled na švestky. Natáčeli jsme prostě kde co – a troufneme si i na vaše video!

Animace

Statické obrázky jsou krásná věc, ale když se na webu něco hýbe, to je teprve krása! Dobrý dojem vytvoříte dobře zvládnutými detaily. Mírný pohyb prvků může být právě tím něčím "extra", co dodá celému vizuálu šťávu.

Nečekejte od nás celovečerní animované filmy. Animaci většinou používáme jako drobnost, která "dodá šmrnc" webu nebo sociálním sítím. I lehký pohyb textu dovede přitáhnout pozornost – a to je přesně to, co v době nekonečného množství obsahu chcete. Právě v maličkostech se skrývá síla, a společně ji můžeme vypustit do světa. Rozšíříme arsenál zbraní, kterými cílíte na klientův zájem, o další pecku, která vše odstřelí na novou úroveň.

Ilustrace

Kresba a malba se postupně i v reklamní tvorbě dostávají zase ke slovu. Kromě maskotů je čím dál více vidět i drobné ilustrované prvky a jemné vizuály. Ty sedí především k ručním výrobkům a tradičnějším řemeslům – nicméně využití pro ilustraci je širší, než byste možná čekali.

Tak třeba o malebném městu můžete říct, že je jako malované, když mu vytvoříte malované podklady. Už jsme pro firmu kreslili i celý vesmír (a to skoro doslova). Hru barev a tahů můžete rozehrát bez pravidel. Stačí jen chtít a nechat se dovést k nalezení té nejlepší stylizace a způsobu komunikace.

Sociální sítě

Facebooky, instagramy, všechny ty internety se mění rychlostí světla (a vašeho připojení). Než ztrácet čas promýšlením aktuální strategie pro sociální sítě, věnujte se opravdovému vedení svého podnikání a náladové, nevyzpytatelné algoritmy přenechte na nás.

Jestli jste si pročetli cokoliv jiného z naší nabídky, musí vám být jasné, že jsme tým pro sociální sítě jako zrozený. Kombinujeme sílu fotky, videa, animací a kvalitního textu se zkušenostmi s vedením sociálních sítí a obsahového manažera. Strojové příspěvky od nás nečekejte, ty nám jsou proti srsti. Když to vezmeme kolem a kolem, co víc si můžete přát? My si třeba přejeme další zajímavé profily. Uděláme spolu zajímavějším i ten váš?

Kompletní online marketing

Když nepotřebujete jen výkřik na sociální sítě, ale chcete komplexní kampaně a celé strategie, které vás odliší od konkurence.

Zabalíme vám grafiku, texty a kódy do krásného balíku, který budou návštěvníci a zákazníci s radostí rozbalovat. Zkombinujeme všechny prvky přesně na míru vašemu projektu a využijeme všech schopností, které máme. Nemusíte si sami rozmýšlet, co konkrétně vyžadovat - navrhneme a poskládáme vám balíček tak, aby jste zůstali vy i zákazníci tzv. "mind blown".